Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Африка Сомалійські біженці повертаються на батьківщину

Сомалійські біженці повертаються на батьківщину

Сомалійські біженці повертаються на батьківщину, що є доброю ознакою поліпшення ситуації в країні. Багато поверненці хочуть брати участь в процесах, що відбуваються в країні.

«Ці біженці повертаються в Сомалі спонтанно. Вони не є частиною репартріаціі, організованої Верховним комісаром ООН у справах біженців (УВКБ). Вони, в основному, повертаються з сусідніх країн, в першу чергу, - з Кенії. Вони не є мешканцями великих таборів для біженців, таких як Дадааб і Какума », - заявив Спеціальний представник Генерального секретаря ООН в Сомалі Огаста Махіга, перебуваючи в Найробі.

Він додав, що люди повертаються на батьківщину, головним чином, з великих міст - Найробі, Момбаси і деяких міст на північному сході Кенії.

«Це є доброю ознакою того, що проблеми в області безпеки вирішуються, лучшается політична ситуація, і повертаються сомалійці хочуть брати участь в цьому процесі. З іншого боку це - велика проблема для уряду. У країні - гостра нестача житла і основних послуг, таких як охорона здоров'я та освіта », - сказав Спеціальний представник.

Він повідомив, що зараз сомалійці їдуть на батьківщину не тільки з сусідніх країн. Йде хвиля повернень в Сомалі представників сомалійських діаспор в Північній Америці, Європі, на Близькому Сході і в Австралії. За його словами, ці сомалійці знаходяться в кращому становищі, оскільки вони працювали за кордоном і повертаються на батьківщину, розташовуючи визначеними засобами.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar