Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Африка Демократія в Африці. Нове дихання життя

Демократія в Африці. Нове дихання життя

Африканська хартія з питань демократії, виборів та управління (ACDEG) вступила в силу, віщуючи потенційно більш демократичні і прогресивні шляхи розвитку африканського суспільства.

Набуття чинності статуту означає, що тепер це - офіційний юридичний робочий документ Африканського союзу (АС). Але що це за статут? Статут являє собою документ, розроблений державами членами АС в якому відображені прагнення громадянського суспільства Чорного континенту в забезпеченні ефективного управління та демократичної культури, де голос народу чують і поважають.

Статут має чіткі положення з питань демократії, верховенства закону і прав людини; культури демократії і миру, демократичних інститутів, демократичних виборів, санкції у разі неконституційної зміни урядів, а також політичного, економічного і соціального управління.

Ці положення особливо підходить для континенту, який має незавидну і часто виправдану репутацію поганого управління в багатьох країнах. Дійсно, вибори в багатьох випадках виявляються просто політичний пантомімою, народна воля ігнорується, а також відбуваються неконституційні зміни урядів.

Тут також можна виявити кричуще нехтування правами людини, громадянські заворушення, корупцію, слабкі структури управління на різних рівнях і інші пороки, що призводить до обтяжуючому поданням про стан справ на континенті.

Новий статут покликаний зруйнувати усталені стереотипи і придбати Африці гідне місце у спільноті націй, як респектабельному і прогресивному континенту. Документ оцінюється як потенційно важливий інструмент, який сприятиме реалізації цієї благородної мети побудови респектабельного іміджу в Африці.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar