Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Європа Благодійний бал у Відні

Благодійний бал у Відні

На благодійному заході у Відні, присвяченому боротьбі зі СНІДом, зібралися знаменитості з різних країн. Серед гостей були також екс-президент США Білл Клінтон, співак Елтон Джон, актриси Хіларі Суонк і Барбара Еден.

На це раз девіз благодійного балу Life Ball звучав так: «1001 ніч - Ніч потрібна, щоб побачити зірки». Багато гостей, незважаючи на холод, зважилися надіти легкі наряди, відповідні цьому девізу. Інші вибрали класичні вечірні вбрання.

Організатор річного балу Гері Кесцлер збирає мільйонні суми для благої мети починаючи з 1993 р. У джина з пляшки, роль якого виконувала актриса Барбара Еден, він попросив доступне лікування для ВІЛ-інфікованих у всьому світі, ліквідацію гомофобії і запобігання передачі ВІЛ від матерів дітям. «Якщо ми залишимо наодинці ВІЛ-позитивних людей, ми ніколи не зможемо перемогти СНІД» -, підкреслив Елтон Джон, який приїхав до Відня зі своїм супутником життя. «Сьогодні ніхто вже не повинен вмирати від СНІДу, але необхідно докладати для цього більше зусиль», - зауважив Білл Клінтон.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar