Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Тихий океан

Тихий океан

Зниклий народ «Бо» і висячі труни

За багато сотні і тисячі років у народних забобонах закріпився звичай поміщати небіжчиків в яке-небудь місце, що знаходиться далеко від живих людей. Або , принаймні , робити все можливе , щоб ніколи з ними не перетинатися - як мінімум ховати в землі.

У Сіньцзяні розвідано велике родовище золота

У районі Илийской долини Синьцзян-Уйгурського автономного району на північному заході Китаю виявлено особливо велике родовище золота. Розвідані запаси дорогоцінного металу в даний час оцінюються в 53 т.

Попит на мідь в Китаї може ослабнути

Попит на мідь в Китаї може знизитися в другій половині 2013 р. Це буде викликано сезонним уповільненням обсягу споживання, прогнозують аналітики одного з найбільших в світі фінансових конгломератів Barclays.

Збільшилися китайські запаси залізної руди

Запаси імпортної залізної руди в найбільших портах Китаю на 20-травня збільшено на 0,81% щодо рівня початку травня. Обсяг збільшення склав 585 000 т. Такі дані офіційної статистики.

Підприємства Фучжоу вперше закупив бавовну в Узбекистані

Текстильні підприємства міста Фучжоу в східно-китайській провінції Фуцзянь вперше почали імпортувати бавовна з Узбекистану.

Лист Наполеона продано в КНР за $ 483 000

На аукціоні в КНР проданий лист Наполеона Бонапарта за 3040000 юанів ($ 483 000). Послання було написано в 1806 синові Наполеона, принцу Ежену.

У Цзянсі виявлено велике Вольфрамове родовище

Велике Вольфрамове родовище виявлене в східно-китайській провінції Цзянсі. Як повідомили в провінційному Управлінні геологічних вишукувань і освоєння корисних копалин, поклади металу виявлені в повіті Фуля.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar