Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Світ Світові новини Політика США

Політика США

Обама і ядерне роззброєння

Президент Обама спочатку називав одним з головних завдань своєї політики позбавлення світу від ядерної зброї.

У Сенату є питання до Прітцкер

Кандидатура Пенні Прітцкер, запропонована президентом США Бараком Обамою на пост глави Міністерства торгівлі, поставлена ??під сумнів у зв'язку з тим, що законодавці зацікавилися її роллю у фінансових проблемах Банку Іллінойс в 2000-х роках, а також використанням офшорів її заможної сім'єю.

Конгресмен Рорабахер про забобони «холодної війни»

ВАШИНГТОН - Делегація американських законодавців відправиться наступного тижня в Росію з амбітною метою: сприяти викоріненню забобонів часів «холодної війни».

Керрі про вибори в Ірані

Дискваліфікація кандидатів на президентських виборах в Ірані свідчить про те, що релігійні лідери країни зацікавлені лише у зміцненні їх власної влади, а не у наданні громадянам права на вираження опозиційних поглядів.

Джо Байден зателефонував до Іраку

Під час телефонної розмови у п'ятницю віце-президент США Джо Байден та прем'єр-міністр Іраку Нурі Малікі обговорювали Сирію. Співрозмовники погодилися з важливістю ролі переговорів у вирішенні конфлікту.

США: нелегке життя дітей-наймитів

В США государство не обеспечивает защиту сотням тысяч детей и подростков, занятых на нередко тяжелых и опасных работах в сельском хозяйстве, говорится в публикуемом сегодня докладе Хьюман Райтс Вотч.

Драма на Каліфорнія Авеню

Андреа жила там разом з сестрою-близнючкою Джесікою. Сестра залишилася жива. Андреа загинула. В 2. 30 ночі до будинку № 213 на Каліфорнія Авеню, в Юніондейле, вломився озброєний грабіжник.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar